Zahradní ratanový nábytek z umělého ratanu

 

Na Vaši zahradu doporučujeme kvalitní nábytek z umělého ratanu, jehož dovozem se mimo jiné naše společnost zabývá. Umělý ratan je moderní materiál, který nejen dobře vypadá, je navíc praktický a nepotřebuje žádnou údržbu, přitom vyniká odolností. Náš ratanový nábytek bude Vaši zahradu, terasu, bazén či balkon zdobit dlouho, a bez práce. 

Abychom shrnuli největší výhody zahradního nábytku z umělého ratanu:

1. Snadná údržba: pokud je ratanový nábytek zašpiněný, stačí ho omýt. Polstry mají snímatelné potahy, které lze prát, na 40°C bez aviváže.

2. Odolnost vůči venkovním teplotám: Umělý ratan bez problému odolá jak vysokým letním teplotám, tak mrazu. Díky ručnímu výpletu není náš umělý ratan přepnutý, takže i při zimních teplotách, při kterých se smršťuje, nepraskne. Ratanový nábytek je samozřejmě potřeba na zimu zakrýt, a doporučujeme sundat polstry, pokud přezimuje venku.

3. Originální umělý ratan, který není vyrobený z recyklátu, má UV filtr, takže na slunci neztrácí barvu.

4. Konstrukce je vyrobena ze slitiny hliníku duralu. Tento materiál je pevnější než hliník a nekoroduje.

5. Potahy polstrů jsou ušité z olefinu, což je moderní voděodolný materiál. Takže letní deštík není problém, voda se nevsákne do polstru, ale vytvoří na povrchu kapky. Po dešti stačí polstr naklonit, voda steče, a zahradní nábytek je připraven k použití. Potahy samozřejmě neudrží dlouhodobý déšť, to by musely být vyrobené z látky, na které nebude příjemné sedět či ležet. Ale letní přeháňka není problém.

6. Sedací / lehací polstry jsou vyrobené z matracové pěny, odolné proti snadnému prosezení.

Hledáte-li tedy odolný zahradní nábytek, s moderním italským designem a minimální údržbou, neváhejte navštívit náš e-shop www.ltc-umely-ratan.cz, kde najdete širokou nabídku nábytku z umělého ratanu, od sedacích souprav, lehátek a zahradních postelí po jídelní sestavy, křesla, židle, stoly a květináče. Zahradní nábytek z umělého ratanu dodáváme v hnědé, šedobéžové a černé barvě, můžete jej tedy snadno sladit s dalšími prvky.

Pro naši kompletní nabídku zahradního nábytku, kde kromě umělého ratanu najdete též dřevěný zahradní nábytek, dětskou zahradu a zahradní osvětlení, navštivte náš další e-shop ltc-zahradni-nabytek.cz.


Zahradní servis ; Levné led žárovky ; Ratanový nábytek, bambus, zahradní nábytek a doplňky; Umělý ratanový nábytek Zahradní technika Zahradní nábytek z umělého ratanu Chovatelské potřeby ObchodSeZarukou.cz Levný ratanový nábytek, zahradní nábytek, bambus a nábytek z umělého ratanu. ; Palivové dřevo ; Palivové dřevo ; Dřevěné brikety ; Hliníkové pergoly ; Bambusový zahradní nábytek ; Truhlářství Stolařství Praha; Nábytek na míru Praha; Provádíme kompletní návrhy zahrad včetně jejich realizace a následnou údržbu.