BAMBUSOVÉ PERGOLY NA TERASU NEBO BALKON

 
Těžko si lze představit příjemnější stín na Vašem balkonu nebo terase než ten pod bambusovou pergolou. Díky našim bambusovým tyčím si ji postavíte lehko, rychle a velmi levně.
 
Při zvažování rozměrů pergoly z bambusu je nutné respektovat velikost prostoru, na kterém má být instalována. Zvláště u menších balkonů doporučujeme, aby Vaše bambusová pergola pokrývala celou jejich plochu. Dále je dobré vzít v úvahu, že délka našich bambusových kmenů je 4 metry.
 
Pro menší pergoly z bambusu doporučujeme použít kmeny o průměru 5-7cm, které zajistí dostatečnou stabilitu a pevnost, nevypadají tak robustně a nezaberou tolik místa jako širší varianta. U větších balkonů a teras lze samozřejmě použít kmeny o průměru 9-11cm. Bambusové kmeny jsou duté a proto vynikají nízkou hmotností, není proto třeba mít obavy o nostnost balkonu.
 
Speciální prvky: krása je v jednoduchosti. Přesto lze podobu Vaší nové pergoly z bambusu vkusně zpestřit speciálními prvky jako je např. horizontální žebřík, nebo vertikální žebřík přes celou stěnu umožňující obrůstání pergoly popínavými rostlinami. Na základě přání zákazníka lze samozřejmě použít další prvky a různě je kombinovat. Ale znovu opakuji: i jednoduchá bambusová pergola je krásná.
 
Těm, kdo nechtějí čekat na stín, než jim bambusová pergola obroste, anebo vůbec neplánují výsadbu popínavých rostlin, rádi dodáme bambusové rohože v různých velikostech a typech. Ty lze použít nejenom na zastřešení proti slunci, ale též jako stínidlo na stěnách pergoly. Dále jimi lze vkusně zakrýt zábradlí a dodat tak balkonu s bambusovou pergolou příjemné soukromí s exotickým nádechem. Na podzim doporučujeme tyto rohože sklidit a znovu rozvinout až opadne sníh. Jednak tím výrazně prodloužíte jejich trvanlivost, jednak zabráníte přílišnému tlaku sněhu na strop pergoly.
 
Rádi Vám pro Vaši novou pergolu z bambusu dodáme také ratanové nebo bambusové posezení. Kontaktujte nás pro aktuální nabídku!

Fotogalerie bambusové pergoly


Zahradní servis ; Levné led žárovky ; Ratanový nábytek, bambus, zahradní nábytek a doplňky; Umělý ratanový nábytek Zahradní technika Zahradní nábytek z umělého ratanu Chovatelské potřeby ObchodSeZarukou.cz Levný ratanový nábytek, zahradní nábytek, bambus a nábytek z umělého ratanu. ; Palivové dřevo ; Palivové dřevo ; Dřevěné brikety ; Hliníkové pergoly ; Bambusový zahradní nábytek ; Truhlářství Stolařství Praha; Nábytek na míru Praha; Provádíme kompletní návrhy zahrad včetně jejich realizace a následnou údržbu.