Vítejte na stránkách Bambus - altány a pergoly, doméně těch, co jsou jiní než soused!

 

Posláním této firmy je přinášet místním lidem potěšení z úžasného materiálu, kterým bambus bez pochyby je. Pro své vynikající vlastnosti, jako je především odolnost daná vysokou tvrdostí a pružností, šetrnost k životnímu prostředí díky velké rychlosti růstu a estetickému zážitku při pohledu na tento unikátní přírodní materiál, je bambus stále více populární jako materiál pro zahradní stavby.

 

Naše společnost prodává bambusové tyče různých šířek a délek, ze kterých se dá vyrobit ledacos. Prodáváme hodně, proto jsme schopni realizovat bambus prodej za rozumné ceny.

 

Naše firma nabízí svým zákazníkům následující bambusové tyče, ze kterých lze vyrobit třeba tyto věci:

 

ZAHRADNÍ ALTÁNY BAMBUSOVÉ - asijské altány japonské, moderní altány od architekta, výroba altánů na míru

 

ZAHRADNÍ PERGOLY - bambusové pergoly zahradní

 

PERGOLY NA TERASU NEBO BALKON

 

BAMBUSOVÉ TYČE

 

BAMBUSOVÉ ROHOŽE

 

POSEZENÍ Z BAMBUSU

 

DALŠÍ PROJEKTY Z BAMBUSU

 

RATANOVÝ NÁBYTEK, ZAHRADNÍ NÁBYTEK košíkářské zboží a doplňky pro dům a zahradu v našem e-shopu.


Zahradní servis ; Levné led žárovky ; Ratanový nábytek, bambus, zahradní nábytek a doplňky; Umělý ratanový nábytek Zahradní technika Zahradní nábytek z umělého ratanu Chovatelské potřeby ObchodSeZarukou.cz Levný ratanový nábytek, zahradní nábytek, bambus a nábytek z umělého ratanu. ; Palivové dřevo ; Palivové dřevo ; Dřevěné brikety ; Hliníkové pergoly ; Bambusový zahradní nábytek ; Truhlářství Stolařství Praha; Nábytek na míru Praha; Provádíme kompletní návrhy zahrad včetně jejich realizace a následnou údržbu.