PLOT Z BAMBUSU

 

Na této stránce se s vámi chceme podělit o podle našeho názoru velmi zdařilou realizaci bambusového plotu. Spřátelené truhlářství dostalo zakázku na realizaci dřevěné terasy u řadového domku. Zákazník požadoval k terase bambusový plot. Naše firma dodala pouze bambusové tyče, samotný plot z bambusu realizoval truhlář.

 

Zákazník požadoval na terase soukromí, proto vznikla na straně terasy směrem k sousedům impozantní palisáda z bambusových tyčí. Směrem do zahrady se terasa otevírá, obrys je lemovám funkčním, vzdušným bambusovým plotem s lanovým zábradlím, které pokračuje i dolů ze schodů na zahradu. Gratulujeme našim přátelům ke skvělé ukázce praktického použití bambusových tyčí.

 

Pokud se vám bambusový plot líbí, rádi pro vás obdobný realizujeme. Máte-li zájem si práci s bambusem sami vyzkoušet, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poradíme. Bambusové tyče za rozumnou cenu pořídíte v našem eshopu ratanobchod.cz.

Fotogalerie: PLOT Z BAMBUSU


Zahradní servis ; Levné led žárovky ; Ratanový nábytek, bambus, zahradní nábytek a doplňky; Umělý ratanový nábytek Zahradní technika Zahradní nábytek z umělého ratanu Chovatelské potřeby ObchodSeZarukou.cz Levný ratanový nábytek, zahradní nábytek, bambus a nábytek z umělého ratanu. ; Palivové dřevo ; Palivové dřevo ; Dřevěné brikety ; Hliníkové pergoly ; Bambusový zahradní nábytek ; Truhlářství Stolařství Praha; Nábytek na míru Praha; Provádíme kompletní návrhy zahrad včetně jejich realizace a následnou údržbu.