BAMBUSOVÉ ROHOŽE PLOTOVÉ

 

Prodáváme plotové bambusové rohože ze štípaného a z celého bambusu. Rohož sestává buď z proužků štípaného bambusu širokých přibližně 2cm, anebo z celých bambusových tyček, podle varianty rohože. Jednotlivé díly jsou spleteny pozinkovaným drátem pro zpomalení procesu rezavění. Délka naší bambusové rohože je vždy 5 metrů, štípaný bambus na plot dodáváme v rohožích o čtyřech výškách od 100 do 180 cm.

 

Základní ceny bambusových rohoží

 

Plotová rohož ze štípaného bambusu:

 

výška 100 cm, délka 5m: 299,- Kč s DPH

 

výška 130 cm, délka 5m: 429,- Kč s DPH

 

výška 150 cm, délka 5m: 459,- Kč s DPH 

 

výška 180 cm, délka 5m: 549,- Kč s DPH

 

 

Plotová rohož z celého bambusu:

 

výška 100 cm, délka 5m: 599,- Kč s DPH

 

výška 130 cm, délka 5m: 699,- Kč s DPH

 

výška 150 cm, délka 5m: 799,- Kč s DPH

 

výška 180 cm, délka 5m: 1190,- Kč s DPH 

 

Naše bambusové rohože skvěle poslouží jako stínidlo na vršek či stěnu bambusové pergoly, připevněním na plot nebo zábradlí zútulní Vaši zahradu či balkon.
 
Rohože Vám můžeme zaslat prostřednictvím PPL. Cena dopravného v rámci ČR činí 200,- Kč, doběrečné 50,- Kč. Při celkové ceně zboží nad 5.000,- Kč neúčtujeme za dopravu nic.

 

Máte-li o bambusovou rohož zájem, vstupte do našeho e-shopu ratanobchod.cz. Zde koupíte nejenom bambusové rohože, prodáváme také rákosové rohože, či plotové rohože z vrbových prutů. Zároveň zde najdete originální bambusové ploty. Nabídka v e-shopu je aktualizovaná podle momentálního stavu skladu, takže ne vše zde publikované musí být po celý rok dostupné.

 

Další bambusové výrobky najdete zde:
 

 

ZAHRADNÍ ALTÁNY

 

ZAHRADNÍ PERGOLY Z BAMBUSU

 

BAMBUSOVÉ PERGOLY NA TERASU

 

BAMBUSOVÉ TYČE

 

POSEZENÍ Z BAMBUSU

 

PROJEKTY Z BAMBUSU

 


Zahradní servis ; Levné led žárovky ; Ratanový nábytek, bambus, zahradní nábytek a doplňky; Umělý ratanový nábytek Zahradní technika Zahradní nábytek z umělého ratanu Chovatelské potřeby ObchodSeZarukou.cz Levný ratanový nábytek, zahradní nábytek, bambus a nábytek z umělého ratanu. ; Palivové dřevo ; Palivové dřevo ; Dřevěné brikety ; Hliníkové pergoly ; Bambusový zahradní nábytek ; Truhlářství Stolařství Praha; Nábytek na míru Praha; Provádíme kompletní návrhy zahrad včetně jejich realizace a následnou údržbu.