BAMBUSOVÉ PLOTY

 

Bambusový plot je jedním z příkladů, jak využít bambusové tyče. Bambusové ploty a oplocení se vyrábějí v mnoha různých variantách, od těch úplně nejjednodušších plůtků, přes palisády z bambusových tyčí po stylové ploty do japonské zahrady a okrasné ploty. Z bambusu lze lehko vyrobit i doplňky k plotům jako jsou plotové branky, bambusové závory a další.
 
Bambus lze při výrobě plotů dobře kombinovat se dřevem i kovem. Je proto možné postavit například dřevěné ploty a oplocení, kde bambusové tyče slouží jako sloupky na plot. Dřevěný plot může vytvářet rám, ve kterém budou usazené bambusové tyče, anebo štípaný bambus.
 
Po pravé straně najdete standardizované bambusové ploty, které máme skladem a jsme je schopni dodat. Ve fotogalerii plotů níže najdete možnou inspiraci, jak může bambusový plot vypadat. Bambusové ploty na míru podle Vašich představ nejsme schopni z časových důvodů zajistit, ale doporučujeme zkusit si práci s bambusem a vyrobit si plot sami, je to příjemné. Nakonec se obyčejná stavba plotu může změnit v inspirativní, zábavnou činnost, která Vám zpestří léto.
 
Bambus plot lze různě kombinovat s bambusovou rohoží. Bambusové rohože v různých velikostech a druhu zpracování též nabízíme ve vedlější sekci našeho webu.
 
Z bambusu lze samozřejmě vytvořit i krásný bambusový živý plot, tomu se ale na těchto stránkách (prozatím) nevěnujeme. Pokud hledáte bambus na živý plot, doporučujeme navštívit naše přátele v pražském bambusáriu.

BAMBUSOVÉ PLOTY fotogalerie

Bambusové ploty - naše nabídka

Jednoduchý bambusový plůtek

Při plném roztažení má rozměry 2m x 80cm. Jednotlivé díly lze napojit. Průměr použitých bambusových tyčí cca 2cm.

Cena 499,- Kč s DPH

Tento bambusový plůtek můžete koupit v našem eshopu.

 

 

Bambusový plot

Bambusové tyče o průměru cca 2cm jsou navlečeny na silný drát, který vede jejich středem. Rozměry plotu 180cm výška, 200cm šířka.

Cena 1.990,- Kč s DPH

Na letošní sezónu jsme rozšířili nabídku těchto bambusových plotů či zástěn o další barevné verze!

Tento bambusový plot najdete v našem e-shopu.

 

Bambusové palisády

Bambusové ploty a oplocení typu palisáda jsou velmi efektní. Palisády se dělají z našich kvalitních bambu sových tyčí. Dají se kombinovat různé průměry a velikosti. Stavbu jako takovou nerealizujeme, ale rádi poradíme, jak na to.


Zahradní servis ; Levné led žárovky ; Ratanový nábytek, bambus, zahradní nábytek a doplňky; Umělý ratanový nábytek Zahradní technika Zahradní nábytek z umělého ratanu Chovatelské potřeby ObchodSeZarukou.cz Levný ratanový nábytek, zahradní nábytek, bambus a nábytek z umělého ratanu. ; Palivové dřevo ; Palivové dřevo ; Dřevěné brikety ; Hliníkové pergoly ; Bambusový zahradní nábytek ; Truhlářství Stolařství Praha; Nábytek na míru Praha; Provádíme kompletní návrhy zahrad včetně jejich realizace a následnou údržbu.