BAMBUSOVÉ TYČE

 

Podporujeme kutily! Chcete si bambusovou pergolu postavit sami? Nebo třeba jen žebřík, plot, můstek přes jezírko, posezení? Za velmi rozumné ceny Vám dodáme kvalitní bambusové tyče v různých délkách a průměrech a poradíme jak na to. Standardně dodáváme tyčovinu v délce 1, 2, 3 a 4 metry o průměru cca 1,5-2cm, 3-4cm, 5-7cm a 9-11cm. Mějte na paměti, že bambusová tyč při délce nad 2 metry nemá na obou koncích stejný průměr. Na jednom konci blíže ke kořeni je vždy širší a směrem nahoru se zužuje - jedná se o přírodní bambusový kmen.
 
Při větším odběru poskytujeme zajímavé slevy, na základě individuální dohody.

 

Bambusové tyče stejně jako i bambusové tyčky ke květinám lze pohodlně koupit v našem  e-shopu ratanobchod.cz. Najdete tam aktuální nabídku bambusových tyčí, které jsou právě skladem. Prodáváme také tyčky ke květinám z bambusu. Kromě tradiční žluté barvy sušeného bambusu najdete v naší nabídce také tmavé bambusové tyče - jedná se o jiný druh bambusu, tzv. bambus black, který má po usušení tmavě hnědou barvu.

 

Bambusové tyče prodáváme v plné délce, neupravujeme je na míru. Proto je na výběr ze čtyř délek - 1, 2, 3 a 4m.

 

Tyčovinu a štípaný bambus Vám můžeme zaslat prostřednictvím PPL. Cena dopravného v rámci ČR činí 250,- Kč. Při celkové ceně zboží nad 5.000,- Kč neúčtujeme za dopravu nic.
 
Rádi též dodáme bambusové rohože v různých velikostech. Nabídka krycích rohoží na plot nebo na balkon je široká, kromě bambusových rohoží prodáváme též rohože z dalších materiálů, jako je rákos či vrbové proutí. K tomu máme též zajímavé bambusové ploty v různých barvách. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace!

 

UPOZORNĚNÍ:
Bambusové dřevo je velmi odolný materiál, ale vlivem například rychlých výkyvů atmosférického tlaku se na bambusových tyčích mohou objevit podélné praskliny. Tyto nemají vliv na pevnost bambusového dřeva, jen potvrzují, co už bylo řečeno: jedná se o přírodní materiál. Co se týče údržby, doporučujeme venkovní instalaci alespoň jednou za rok natřít olejem s UV filtrem. Zda půjde o bezbarvý přípravek, nebo zvolíte nějaký barevný odstín, to necháme na Vás. Přetřením výrazně prodloužíte dobu, po kterou se budete těšit ze své bambusové konstrukce.

Bambus Psyllostachys iridescens

 


Zahradní servis ; Levné led žárovky ; Ratanový nábytek, bambus, zahradní nábytek a doplňky; Umělý ratanový nábytek Zahradní technika Zahradní nábytek z umělého ratanu Chovatelské potřeby ObchodSeZarukou.cz Levný ratanový nábytek, zahradní nábytek, bambus a nábytek z umělého ratanu. ; Palivové dřevo ; Palivové dřevo ; Dřevěné brikety ; Hliníkové pergoly ; Bambusový zahradní nábytek ; Truhlářství Stolařství Praha; Nábytek na míru Praha; Provádíme kompletní návrhy zahrad včetně jejich realizace a následnou údržbu.