Altán v Psárech

 

S radostí na této stránce publikujeme fotogalerii bambusového altánu, který v Psárech stavěla spřátelená firma Mgr. Marie Vankové, zabývající se tvorbou zahrad.

 

V rámci kompletní zakázky na vytvoření malé zahrady u řadového domku vznikla oáza klidu s altánem umístěným mezi dvěma vzrostlými stromy a kameny obloženým jezírkem. V rámci zakázky realizovala paní Vanková pro náš altán podlahu z modřínových terasových prken. Altán je ukotven v zemi pozinkovanými patkami, skrytými za lýkovým lanem.

 

Blahopřejeme k velmi zdařené instalaci bambusového altánu!

Fotogalerie: Altán v Psárech


Zahradní servis ; Levné led žárovky ; Ratanový nábytek, bambus, zahradní nábytek a doplňky; Umělý ratanový nábytek Zahradní technika Zahradní nábytek z umělého ratanu Chovatelské potřeby ObchodSeZarukou.cz Levný ratanový nábytek, zahradní nábytek, bambus a nábytek z umělého ratanu. ; Palivové dřevo ; Palivové dřevo ; Dřevěné brikety ; Hliníkové pergoly ; Bambusový zahradní nábytek ; Truhlářství Stolařství Praha; Nábytek na míru Praha; Provádíme kompletní návrhy zahrad včetně jejich realizace a následnou údržbu.