Altán Praha západ

 

Spolu se spřátelenou firmou Atelier Solute s.r.o. (viz www.suche-zahrady.cz) jsme realizovali stavbu bambusového altánu v magické zahradě u Berounky. Majitelé nádherné zahrady, o níž vyšla reportáž v zářijovém vydání prestižního časopisu ELLE Decor, trvali na tom, aby altán co nejdříve zapadl do koutu v zahradě, odkud je slyšet šumění Berounky.

 

Z tohoto důvodu jsme se dohodli, že neprovedeme žádný ochranný nátěr, aby altán dostal co nejrychleji patinu. Předpokládáme, že během maximálně šesti měsíců střecha a další části altánu více vystavené slunci zešednou a altán tak bude působit, jakoby na zahradě stál již pár let. Rádi se na tuto krásnou zahradu na jaře vrátíme a přidáme sem další fotografie "zestárlého" altánu.

Fotogalerie: Altán Praha západ


Zahradní servis ; Levné led žárovky ; Ratanový nábytek, bambus, zahradní nábytek a doplňky; Umělý ratanový nábytek Zahradní technika Zahradní nábytek z umělého ratanu Chovatelské potřeby ObchodSeZarukou.cz Levný ratanový nábytek, zahradní nábytek, bambus a nábytek z umělého ratanu. ; Palivové dřevo ; Palivové dřevo ; Dřevěné brikety ; Hliníkové pergoly ; Bambusový zahradní nábytek ; Truhlářství Stolařství Praha; Nábytek na míru Praha; Provádíme kompletní návrhy zahrad včetně jejich realizace a následnou údržbu.